فارس/ سرهنگ‌سلیم سلیمی ظهرامروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: طی عملیات پاکسازی قلیانسراها با هدف برخورد با عدم جذب جوانان به تخلف در این مکان‌ها به تخلف از مجموع ۴۳ واحد قلیانسرا ۱۶ واحد پلمب و برای ۲۷ واحد اخطاریه صادر و ۴۸ عدد قلیان کشف و برای معدوم‌سازی تحویل شبکه بهداشت و درمان شهرستان شد.
فرمانده انتظامی اسلام آبادغرب ادامه داد: در این عملیات واحدهایی از یگان امداد، تمامی پرسنل نیروی انتظامی و فوریت‌های پلیسی شهرستان و پلیس امنیت عمومی حضور داشتند‌.
سلیمی تاکید کرد: با حضور دادستان و نیروی انتظامی در منطقه آلوده شهرستانی ۶ نفر معتاد دستگیر و 2 خانه تیمی که محل توزیع مواد مخدر بود کشف و ضبط شد.
وی با اشاره به رضایت و خوشحالی مردم منطقه، افزود: یک نفر سارق سیم برق نیز دستگیر و خودروی سارق که انبار وسایل سرقتی بود توقیف شد.
گفتنی است، اینگونه اماکن به محل تجمع افراد شرور و اراذل و اوباش تبدیل شده و نگرانی تعداد زیادی از خانواده‌ها را به دنبال داشته است، یادآور شد: پلیس مصمم است با هرگونه بی‌نظمی و حرکت‌های مجرمانه برخورد قاطعانه داشته باشد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar