ایرنا/ شهرام احمدپور ظهر چهارشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: با توجه به اتفاقات اخیر در شهرداری آبیک و استیضاح شهردار این شهر توسط اعضای شورای اسلامی و رد این مساله از سوی فرمانداری، شهردار آبیک امروز براساس تصمیم شخصی، استعفای خود را تسلیم شورای اسلامی کرد.
وی در خصوص اتفاقات صورت گرفته در روزهای اخیر، اظهار داشت: پس از استیضاح شهردار از سوی تعدادی از اعضای شورای اسلامی، کمیته انطباق فرمانداری پس از بررسی های لازم و تاکید بر عدم رعایت تشریفات قانونی از سوی شورا، مساله استیضاح شهردار را باطل و رای به فعالیت دوباره سعید آگشته به عنوان شهردار داده شد.
این مسئول خاطرنشان کرد: پس از رد مساله استیضاح، امروز شهردار آبیک در یک تصمیم شخصی استعفای خود را تسلیم شورای اسلامی این شهر کرد.
احمدپور اضافه کرد: تا بعدازظهر امروز سرپرست شهرداری آبیک از سوی شورای اسلامی این شهر معرفی و امیدواریم با انتخاب نهایی شهردار، شاهد ادامه فعالیت پروژه های عمرانی در این شهر باشیم.
پنجم آبان ماه جاری سعید آگشته، شهردار آبیک به علت برخی از عملکردهای کاری از جمله حاضر نشدن در محل کار از سوی پنج عضو از هفت عضو شورای اسلامی این شهر از سمت خود برکنار شد.
در پی استیضاح شهردار، رییس شورای این شهر نیز با اعلام این موضوع که مساله برکناری شهردار به هیچ عنوان فنی نبوده و شاید مسایل شخصی و سیاسی پشت سر این حادثه باشد، بلافاصله از سمت خود استعفا کرد.
کمیته انطباق به ریاست فرماندار آبیک بلافاصله پس از این اتفاق ها و در پی برگزاری جلسات متعدد، سرانجام رای بر رد استیضاح داد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today
آخرین خبر قزوین در سروش :
http://sapp.ir/Qazvin.online
آخرین خبر قزوین در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156172288C0d51a863e9