باشگاه خبرنگاران/ سرهنگ ابراهیم شجاعی فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر گفت: ماموران گشت کلانتری ۱۲ بهشهر در حین اجرای ماموریت به یک دستگاه خودروی پراید با ۴ سرنشین در حین تردد در یکی از محور‌های مواصلاتی شهرستان بهشهر مشکوک شدند.
وی افزود: ماموران در عملیاتی ضربتی خودروی مورد نظر را متوقف و سرنشینان آن را دستگیر کردند.
سرهنگ شجاعی با اشاره به کشف ۲۵۰ دستگاه گوشی تلفن همراه، ۷ عدد ساعت مچی مردانه، ۲ عدد ظروف مسی عتیقه و چندین قطعه چک پول تقلبی از خودروی این متهمان، گفت: متهمان در تحقیقات و بازجویی‌های به عمل آمده به خرید گوشی‌های سرقتی با استفاده از چک پول‌های تقلبی در یکی از استان‌های شمالی کشور اعتراف کردند.
وی با بیان اینکه متهمان با خرید اموال و گوشی‌های مسروقه، آن را در تهران به فروش می‌رساندند، افزود: این افراد پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند و موضوع در دست بررسی است.
فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر به شهروندان، توصیه کرد: ضمن رعایت هشدار‌های انتظامی، و خودداری از حمل وجه نقد اضافی و اشیاء گران قیمت، هنگام تردد در خیابان مراقب افراد ناشناسی که به آنان نزدیک می‌شوند باشند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9