باشگاه خبرنگاران/ در پی ورود سامانه بارشی قدرتمند به منطقه، جلسه ای در مرکز مانتورینگ، فرماندهی و کنترل هدایت مدیریت بحران خوزستان و به ریاست استاندار خوزستان برگزار شد.
غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان در این جلسه که با حضور مدیرکل مدیریت بحران استان و مدیرکل هواشناسی و دیگر مسئولان استانی برگزار شد، گفت: خروج تمامی فرمانداران و مدیران استان در شرایط بحرانی روزهای آینده از خوزستان ممنوع بوده و هیچ توجیهی پذیرفته نیست و هر مدیری که از استان خارج شود دیگر به استان باز نگردد.
کیامرث حاجی زاده، مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان در این جلسه بیان کرد: تمامی تمهیدات لازم ایمنی و پیشگیری برای کاهش و مقابله با آسیب های سیل در استان اتخاذ شد.
وی افزود: بنا بر اخطاریه های سازمان هواشناسی و مدیریت بحران کشور و اداره کل هواشناسی استان وقوع بارش های باران، تگرگ و برف و احتمال آبگرفتگی معابر و مسیل ها در استان تا پایان هفته وجود دارد.
حاجی زاده اظهار داشت: در این جلسه مصوبه شد تمامی نیروهای امدادی و دستگاه های مربوطه به صورت آماده باش باشند و ایستگاه های پمپاژ و آب شرب مورد بازرسی قرار گیرد.
مدیرکل مدیریت بحران خوزستان از شهروندان به ویژه روستائیان، عشایر و دامداران خواست از نزدیک شدن به مسیر رودخانه و مسیل ها خودداری نمایند.
گفتنی است؛ کویت با اعلام تعطیلی در روز پنجشنبه خود را آماده ورود این سامانه بارشی قدرتمند کرده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335