باشگاه خبرنگاران/ سردار حیدر عباس زاده، فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و تشدید مبارزه قاطع با فروشندگان و توزیع کنندگان موادمخدر گفت: مأموران پلیس با انجام اقدامات اطلاعاتی گسترده موفق به شناسایی 2 محموله مواد مخدر دستگیری قاچاقچیان شدند.
وی اظهار داشت: ماموران انتظامی ایست و بازرسی امامزاده عبدالله شهرستان هندیجان با انجام اقدامات تخصصی مسیر تردد قاچاقچیان موادمخدر را شناسایی کرده و با هماهنگی مرجع قضائی طی عملیاتی منسجم موفق شدند یک دستگاه خودروی سواری حامل موادمخدر را شناسایی و توقیف کرده و 50 کیلو و 400 گرم تریاک را که به طرز ماهرانه ای در آن خودرو جاسازی شده بود، کشف و ضبط نمایند.
سردار عباس زاده تصریح کرد: مأموران انتظامی ایست و بازرسی محور دیلم به زیدون شهرستان بهبهان نیز موفق شدند در عملیاتی دیگر 35 کیلو و 530 گرم موادمخدر از نوع تریاک را کشف کرده و یک دستگاه خودروی سواری پراید را توقیف کنند.
فرمانده انتظامی استان خوزستان افزود: در این 2 عملیات 85 کیلو و 930 گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط گردید.
این مقام انتظامی در خاتمه با اشاره به اینکه در این رابطه 5 سوداگر مرگ دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، اذعان داشت: یکی از اولویت‌های مهم پلیس اجرای طرح‌های پاکسازی مناطق آلوده و برخورد قانونی و قاطع با سوداگران مرگ و خرده فروشان مواد مخدر است.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335