برنا/ جهانگیر امیری سرپرست اداره حفاظت محیط‌زیست شهرستان ثلاث‌باباجانی با اعلام این خبر گفت: مأمورین یگان حفاظت محیط‌زیست این شهرستان در طی گزارشات مردمی و گشت و کنترل و پایش در مناطق حوزه استحفاظی، با دو نفر شکارچی متخلف‌زیست محیطی مواجه شدند.
او افزود: پس از توقیف شکارچیان و در بازرسی‌های بعمل آمده موفق به کشف و ضبط لاشه دو رأس کل وحشی، دو قبضه اسلحه گلولهزنی و ساچمه‌زنی و تعداد پنج فشنگ از آنان شدند.
سرپرست اداره حفاظت محیط‌زیست شهرستان ثلاث‌باباجانی گفت: پس از دستگیری و تشکیل پرونده تخلف برای متخلفین و واریز مبلغ جریمه زیست‌محیطی جهت سیر سایر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شدند.
امیری ادامه داد: تمامی عرصه‌های طبیعی شهرستان ثلاث به صورت شبانه‌روزی به وسیله محیط‌بانان پایش و مورد گشت و کنترل قرار می‌گیرد و در صورت مشاهده هرگونه تخلف زیست‌محیطی مطابق با ضوابط و مقررات با متخلفین برخورد قاطعی خواهد شد.
او در پایان ضمن قدردانی از مردم طبیعت دوست این شهرستان، از عموم مردم و دوستداران طبیعت تقاضا کرد برای حمایت و حفاظت از گونه‌های جانوری به محض مشاهده هر گونه تخلف زیست محیطی مراتب را سریعاً از طریق شماره تماس 08346729255 به این اداره گزارش نمایند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://instagram.com/kermanshah.today
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
http://sapp.ir/Kermanshah.online
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159186944C9707a58246