ایرنا/ علی حیدر جوینده روز پنجشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: برای سومین بار در سال جاری کابل های تلفن این روستاها سرقت می شود و از سوی دهیاری ها، علیه سارق یا سارقان احتمالی شکایت شده است.
مدیر شرکت مخابرات آستارا نیز گفت: تهیه و جایگزینی کابل، از شرکت مخابرات استان گیلان درخواست شده و کابل گذاری زمینی، احتمال سرقت را کاهش خواهد داد.
طهماسب خدابخش آمادگی شرکت مخابرات را برای همکاری با شورای اسلامی و دهیاری روستاهای یاد شده جهت کابل گذاری زمینی اعلام کرد.
لوندویل آستارا با 148 کیلومتر مربع مساحت و 22 هزار نفر جمعیت در امتداد محور مواصلاتی آستارا به تالش قرار دارد و از سال 1380به عنوان بخش معرفی شده است.
بندر مرزی آستارا با 38 هزار و 600 مشترک تلفن ثابت و 86 هزار و 261 مشترک تلفن همراه از نظر دسترسی به تلفن ثابت، رتبه ششم و از نظر دسترسی به اپراتورهای تلفن همراه، رتبه پنجم را در استان گیلان دارد.
این شهرستان با 91 هزار نفر جمعیت در دو بخش و 62 روستا در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0