ورزش 3/ روز گذشته در یکی از بازی های جذاب و دیدنی هفته هفتم لیگ برتر والیبال شهروند اراک و خاتم اردکان به مصاف هم رفتند. اراکی ها که تازه به لیگ والیبال پای گذاشتند، در بازی های خانگی تیم ترسناکی به حساب می آیند چون از حمایت تماشاگران خودی برخوردار هستند.
جالب اینکه بخشی از سکوهای سالن اراک به تماشاگران زن اختصاص دارد که با حمایت پرشور آنها هم مواجه می شود. دیروز هم سالن مملو از تماشاگر بود و در شرایطی که کار به ست پنجم کشید، تماشاگران اراکی سهم بزرگی در هدایت تیمشان به سوی پیروزی داشتند.
این پیروزی در شرایطی به دست آمد که خاتم اردکان ستاره هایی مثل شهرام محمودی، فرهاد نظری افشار، مهدی مرندی، محمدطاهر وادی و عادل غلامی را در ترکیب خود دارد.
به نظر می رسد با اینکه در تهران حضور تماشاگران زن با حساسیت زیادی صورت می پذیرد و در مواقع ورود آنها به سالن تمهیدات ویژه ای اندیشیده می شود، در برخی از شهرستان ها از جمله همین اراک دختران علاقه مند به والیبال خیلی راحت و بدون مشکل به سالن می روند و تیم شهر خود را تشویق می کنند.
شاید این اتفاق عامل مهمی در خیلی از سالن ها باشد تا سکوها از الفاظ ناشایست استفاده نکنند و حتی بازی ها مثل سال های قبلی به جنجال کشیده نشود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f