آخرین خبر/ همزمان با هفته بیماران کلیوی ، استاندار اردبیل با اعضای هیئت مدیره انجمن حمایت از بیماران کلیوی در معیت فرماندار و رییس و اعضای شورای شهر اردبیل و معاونین دانشگاه علوم پزشکی اردبیل دیدار و گفتگو کرد‌.
در این دیدار که در محل دفتر انجمن حمایت از بیماران کلیدی استان اردبیل انجام شد مهندس بهنامجو از اقدامات انجام شده و پیش رو در خصوص بیماران کلیوی و راه اندازی بخش پیوند در استان حمایت و قدردانی نمود.
مهندس بهنام جو با اعلام این مطلب که با مساعدت های انجام یافته و پیگیریهای جدی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ، مقدمات راه اندازی بخش پیوند برای اولین بار در اردبیل فراهم گردیده ، اظهار امیداوری کرد تا دهه فجر امسال شاهد افتتاح و بهره برداری این بخش مهم در استان باشیم.
استاندار اردبیل افزود: به همین منظور به سازمان مدیریت و برنامه ریزی ابلاغ گردیده تا اعتبار پانزده میلیارد ریالی برای کمک به راه اندازی این مجموعه درمانی اختصاص یابد و با فراهم آمدن شرایط استاندارد لازم و اقدامات همزمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در خصوص نیروهای انسانی ، بیماران کلیوی و نیازمند پیوند از رنج سفر و مراجعه به استانهای دیگر و هزینه های مربوط بی نیاز گردند.
استاندار اردبیل در بخش دیگر سخنان خود با بیان اینکه کار در انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ، عبادت است از تلاش های انجمن‌های خیریه استان قدردانی کرد.
در این دیدار محمد صادق جمالی مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان گفت: این انجمن با اقدمات موثر و حمایت خیرین استان ، هم اکنون به خانواده ١٥٠٠٠ نفری بیماران کلیوی استان در تمام زمینه ها اعم از درمان ، تحصیل و معیشت یاری می رساند و پس از سالها تلاش ، هم اکنون تراز مالی انجمن هم مثبت است و در صدد هستیم با راه اندازی درمانگاه دوم انجمن در حوزه درمانی هم خدمات خود را گسترش دهیم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253