ایرنا/ مدیرکل انتقال خون البرز ازمردم نوعدوست این استان خواست با توجه به فصل سرما، مردم با اهدای خون کمبود ذخایر خونی را تامین کنند.
محمدرضا مهدی زاده افزود: اهدا کنندگان خون همیشه در تهیه و تامین خون و فرآورده های خونی یاور انتقال خون هستند از این عزیزان انتظار کمک بیشترداریم .
وی اضافه کرد: با توجه به فصل سرما و کاهش دما مراجعه برای اهدای خون سالم کمتر شده و اداره کل انتقال خون استان با کاهش ذخایر خونی مواجه شده است .
مهدی زاده خاطرنشان کرد: مرکز جامع اهدای خون پلاسما (مهربانو) واقع دررجایی شهرکرج نیز روزانه آماده دریافت خون و پلاسمای مردم است.
وی ازساکنان رجایی شهر و باغستان کرج خواست که برای اهدای خون خود به مرکز مهربانو مراجعه کنند.
وی گفت: مردم همیشه در تهیه و تامین خون و فرآورده های خونی یاور انتقال خون هستند که امیدواریم با اهدای پلاسما در تامین داروهای مورد نیاز بیماران خاص انتقال خون را نیز یاری کنند .
وی افزود: اکنون سه پایگاه مرکزی اداره کل انتقال خون استان البرزواقع در 45 متری گلشهر چهارراه گلزار غربی از ساعت 8 الی 19 ، مرکز مهربانو واقع در رجایی شهر، خیابان داریوش از ساعت 8 الی 18.30، پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 13 و پایگاه انتقال خون توحید واقع درمیدان توحید از ساعت 8 الی 13 برای اهدای خون فعال است.
مهدی زاده تاکید کرد: اهداکنندگان حتما کارت ملی خود را همراه داشته باشند.
استان البرز با حدود 3 میلیون نفر جمعیت یکی از مناطقی است که با حوادث مختلف مواجه است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af