تسنیم/ حشمت‌الله عسگری پیش از ظهر امروز در یکصد و بیست و ششمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان اظهار داشت: این طرح های اشتغالزا در بخش‌های مختلف صنعتی و کشاورزی است.
وی با اشاره به تعداد طرح‌های اشتغالزا در بخش کشاورزی و صنعت استان سمنان خاطرنشان کرد: در مجموع 12 طرح اشتغالزا در بخش صنعت و 48 طرح نیز در بخش کشاورزی به تصویب اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان رسید.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار سمنان با بیان اینکه اجرای این 12 طرح تولیدی در بخش صنعت نیازمند اعطای تسهیلات است افزود: اجرای این طرح‌های اشتغالزا در بخش صنعتی نیازمند 514 میلیارد ریال اعتبار است.
عسگری اضافه کرد: با اجرای این طرح‌های صنعتی زمینه اشتغال برای 104 نفر در بخش صنعت استان سمنان فراهم می‌شود.
وی با اشاره به تصویب 48 طرح در بخش کشاورزی استان سمنان گفت: اجرای این طرح‌ها نیازمند 221 میلیارد و 82 میلیون ریال اعتبار است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار سمنان افزود: با اجرای این طرح‌ها زمینه اشتغال برای 82 نفر در بخش کشاورزی این استان فراهم می‌شود.
جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار سمنان و با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و در استانداری سمنان برگزار شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c