تسنیم/ پروژه پل سوم بشار یاسوج که فاز نخست آن خردادماه امسال با هدف کاهش بار ترافیکی در ورودی شهر یاسوج افتتاح شده بود با گذشت حدود پنج ماه از افتتاح در بارندگی‌های اخیر بخشی از آن فرو ریخت.
در این راستا ظهر امروز نشستی با حضور دستگاه‌های ذی‌ربط در استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
عزیز فیلی در این نشست از تشکیل کمیته حقیقت‌یاب برای بررسی‌های فنی و یافتن علت ریزش بخشی از پل خبر داد و اظهار داشت: این پل شب گذشته برای اطمینان بیشتر مسدود و تردد از آن ممنوع شد تا کارشناسی لازم صورت گیرد.
وی با بیان اینکه در شرایط حاضر مجبور هستیم ناچارا راه را باز کنیم، افزود: باید ایمن‌سازی لازم در مورد این پل انجام شده و آب را به سایر دهنه‌ها منحرف کنیم.
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تا جایی که امکان دارد باید مصالح درشت جلو و پشت پل ریخته شود تا در مقابل حرکت و واژگونی ایستادگی کند.
فیلی از همه دستگاه‌ها به ویژه شهرداری، بنیاد مسکن، راهداری و همچنین پیمانکاران استان خواست ماشین‌آلات و دستگاه‌های لازم را برای ایمن‌سازی این پل در اختیار مجری کار قرار دهند.
وی همچنین از پلیس راهور خواست با نصب علائم هشداردهنده پل را تحت کنترل داشته باشد تا هیچ خودرویی با سرعت از روی آن رد نشود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277