تسنیم/ نستهن مقدم ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به طرح جامع حمل و نقل شهر یاسوج، اظهار داشت: مشاور طرح باید جدی‌تر ورود پیدا کند تا هر چه سریع‌تر شاهد اجرای آن باشیم.
وی با بیان اینکه شهر یاسوج گره‌های ترافیکی زیادی دارد که رفع این گره‌ها به یک تقاضا برای شهروندان هم تبدیل شده است، افزود: شورای ترافیک بر روند اجرای طرح جامع حمل و نقل نظارت کند تا هر چه زودتر ترافیک مرکز استان ساماندهی شود.
شهردار یاسوج گفت: بسیاری از ساکنان محلات و حاشیه شهر یاسوج مرکز شهر را برای انجام کارهای روزانه خود انتخاب می‌کنند که این موضوع سبب ایجاد گره‌های ترافیکی شده است.
مقدم با بیان اینکه میادین جهاد و انقلاب شهر یاسوج به اصلاح هندسی نیاز دارند، ادامه داد: اصلاح این نقاط در روان‌سازی ترافیک تاثیر بسزایی دارد.
وی با اشاره به تاثیر پل سوم بشار یاسوج در تسهیل ترافیک ورودی شهر، گفت: مرحله نخست این پل شامل یک مسیر رفت که به صورت موقت 2 طرفه است با هدف رفع گره ترافیکی ورودی و خروجی شهر یاسوج خردادماه امسال افتتاح شد.
شهردار یاسوج در رابطه با برخی مشکلات ایجاد شده در این پل در بارندگی‌های اخیر، گفت: شهرداری در ماه‌های گذشته هشدارهایی را نسبت به امنیت ترافیکی این پل داده بود و حتی در روز افتتاح این پل به دلایل ذکر شده حضور نداشتیم.
مقدم عنوان کرد: شهرداری به دلیل آنچه گفته شد پل را تحویل نگرفته است اما به دلیل دغدغه امنیت جان شهروندان تا پایان ایمن‌سازی مجدد پل در محل حضور داریم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277