فارس/ جعفر برکتی امروز در گفت و گویی در گچساران اظهار کرد: در پی بارش های شدید باران چند روز اخیر بیش از 13 میلیارد ریال خسارت به چندین محور شهرستان واردشده است.
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای گچساران با بیان اینکه بیشترین خسارت ها به زیر ساخت های محورهای روستایی صورت گرفته است، افزود: جاده جایگزین گچساران- باباکلان به دلیل طغیان رودخانه 3 میلیارد ریال خسارت وارد کرده است.
برکتی افزود: این مسیر به دلیل بارندگی شدید، طغیان رودخانه و خراب شدن قسمتی از جاده مسدود شده بود که هم اکنون ترد د در این مسیر جریان دارد.
وی با اشاره به اینکه جاده رودبال به گچساران نیز 2 میلیارد ریال به زیرساخت جاده ای خسارت وارد شده است، گفت: جاده روستای کمبل- آب شیرین 2 میلیارد و 500 میلیون ریال، محور گچساران روستای جهاد آباد- نارک و بیزگه مبلغ 1 میلیارد و 500 میلیون ریال خسارت وارد شده است.
برکتی ادامه داد: همچنین محور گچساران روستای دیل، آرو و نازمکان 2میلیارد ریال و جاده کمربندی گچساران نیز 2 میلیارد ریال خسارت وارد شده است.
این مسوول اذعان کرد: در پی بارندگی های اخیر در این محور ها آبشستگی جاده، تخریب آسفالت و مسدود شدن آبروهای هدایت آب اتفاق افتاده است.
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای گچساران خاطرنشان کرد: هم اکنون کلیه راه ها باز است و راهداران مشغول مرمت و بهسازی محورها هستند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277