مهر/ عبدالرضا جودکی اظهار داشت: در تداوم برنامه‌های مبارزه با مواد مخدر و اجرای طرح پاکسازی که در شهرستان خنداب اجرایی شد، ماموران انتظامی و پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان موفق به کشف مقادیری انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی شدند و ۱۰ نفر معتاد متجاهر نیز در این عملیات ها دستگیر شدند.
این مقام انتظامی بیان داشت: در یکی از این عملیات ها نزدیک به یک کیلو و ۲۰۰ گرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی کشف و در این مرحله از عملیات هشت نفر نیز دستگیر شدند.
وی بیان داشت: در عملیاتی دیگر ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان که از توزیع انواع مواد مخدر توسط دو نفر در یکی از محله های شهرستان با خبر شدند، در عملیاتی غافلگیرانه موفق به کشف مقادیری شیشه و هروئین شده و دو نفر نیز در این عملیات دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان خنداب خاطرنشان کرد: در مجموع این دو عملیات مقدار یک کیلو و ۲۲۲ گرم ماده مخدر صنعتی و سنتی کشف و ۱۰ نفر خرده فروش مواد مخدر دستگیر شدند که در این راستا پرونده قضایی تشکیل و متهمان همراه با پرونده و مواد مکشوفه تحویل مقامات قضائی شهرستان شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f