تسنیم/دادستان شهر جم گفت: درگیری در روستای چاهه شهرستان جم منجر به فوت یک نفر و مصدوم شدن تعدادی از اهالی روستا شد و خبر منتشر شده در فضای مجازی که فرد فوت شده مدیر مدرسه است تکذیب می‌شود.
روح الله فروغی‌فر اظهار داشت: 14 آبان گزارشی مبنی بر درگیری چندنفر در روستای چاهه از توابع بخش مرکزی شهرستان جم به نیروی انتظامی این شهرستان اعلام شد.
دادستان جم در خصوص جزئیات این حادثه گفت: تعدادی در این درگیری مصدوم شدند که به بیمارستان انتقال یافتند و متاسفانه مرد 60 ساله‌ای نیز پس از انتقال به بیمارستان فوت می‌کند.
روح الله فروغی‌فر با اشاره به اینکه علت فوت مرد 60 ساله‌ در حادثه یاد شده مشخص نیست بیان کرد: پزشک قانونی در حال بررسی علت اصلی فوت است و‌ لی هنوز علت اصلی فوت مرد 60 ساله‌ در درگیری روستای چاهه مشخص نیست.
وی‌ با بیان اینکه علت اصلی این درگیری در دست بررسی می‌باشد افزود: پرونده برای تحقیقات بیشتر و مشخص شدن زوایای مختلف آن، در شعبه بازپرسی دادسرای عمومی انقلاب شهرستان جم‌در حال پیگیری است.
فروغی‌فر خاطر نشان کرد: طرفین درگیری پس از شناسایی برای ارائه توضیحات به دادسرای شهرستان جم احضار شدند و پس از تحقیقات اولیه، متهم اصلی تا زمان کامل شدن تحقیقات پرونده، بازداشت است.
دادستان جم‌‌ با اشاره به اینکه جزیئات دقیق‌تر و علت بروز این درگیری تنها از سوی مراجع رسمی قضایی اعلام می‌شود گفت: در حال بررسی مدارک و مستندات موجود هستیم و اخبار منتشره در فضای مجازی مبنی بر اینکه فرد فوت شده مدیر مدرسه است نیز، کذب است.
وی خاطر نشان کرد: مردم و رسانه‌ها به اخبار کذب منتشر شده در فضای مجازی توجه‌ای نکنند و در آینده جزئیات دقیق و صحیح این درگیری از سوی مراجع رسمی قضایی اعلام می‌شود.تسنیم/
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22