مهر/ مدیرکل هواشناسی استان اردبیل با اشاره به استقرار شرایط جوی پایدار تا آخر هفته جاری در این استان گفت: طی روزهای آینده دمای هوا با افزایش نسبی مواجه خواهد شد.
علی دولتی‌مهر با اشاره به آخرین شرایط جوی استان اردبیل، اضافه کرد: بررسی نقشه‌ها و تصاویر دریافتی حاکی از برقراری جوی نسبتا پایدار با افزایش نسبی دما در اردبیل است.
وی از تداوم چنین شرایط جوی پایداری تا پایان هفته جاری خبر داد و افزود: از ظهر امروز به تدریج از میزان ابرناکی هوا کاسته شده و در بیشتر مناطق استان شاهد آسمانی صاف تا نیمه‌ابری خواهیم بود.
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل اضافه کرد: با وجود اینکه امروز در سطح استان هوای نسبتا سردی را خواهیم داشت، اما از روز سه‌شنبه تا پنجشنبه جو نسبتا پایداری را همراه با آسمانی صاف تا نیمه‌ابری و افزایش نسبی دما تجربه خواهیم کرد.
دولتی‌مهر یادآور شد: از اواخر وقت پنجشنبه با ورود سامانه ناپایدار جوی با افزایش ابر و نفوذ هوای سرد به منطقه مواجه شده و بارش باران در مناطق مختلف استان محتمل خواهد بود.
وی ادامه داد: برای امروز آسمان استان نیمه‌ابری تا ابری پیش‌بینی شده و هوای سرد در مناطق جنوبی محسوس خواهد بود، هر چند به تدریج از میزان ابرناکی هوا کاسته خواهد شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253