تسنیم/ علی‌محمد احمدی ظهر امروز در نشست کارگروه مبارزه با قاچاق کالا و ارز کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه برای جلوگیری از احتکار و قاچاق کالا نیازمند هوشمندسازی سیستم‌های نظارتی هستیم، اظهار داشت: صنعت و معدن انبارها را ملزم کند تا در یک بازه زمانی مشخص اطلاعات خود را در سامانه انبارها ثبت کنند و حرکت لاک پشتی در این رابطه قابل پذیرش نیست.
وی مبارزه با قاچاق کالاهای سلامت‌محور را مهم عنوان کرد و افزود: سلامت مردم برای ما اولویت بوده و دانشگاه علوم پزشکی باید به وظیفه خود در رابطه با نظارت بر این کالاها عمل کند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مبارزه با قاچاق کالا در همه دنیا متداول بوده اما این موضوع د شرایط کنونی کشور ما که تحریم هستیم از حساسیت بیشتری برخوردار است.
احمدی بیان کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد با توجه به نزدیکی به بنادر و اینکه کریدور جنوب به شمال است در معرض قاچاق کالا قرار داشته و لازم است که همه دستگاه‌ها برای مبارزه با قاچاق کالا اهتمام داشته باشند.
وی عنوان کرد: دبیرخانه کارگروه مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان هفته آینده جلسه‌ای برگزار کند و با توجه به سیاست‌های کارگروه مبارزه با قاچاق کالا و ارز، وظایف هر کدام از دستگاه‌های اجرایی مشخص شود.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستگاه‌های عضو کارگروه در سطح ملی یا استانی وظایفی دارند که باید وظایف‌شان را بلد باشند بنابراین در نشست بعدی کارگروه اگر از مدیری قانونی را در این زمینه بپرسیم و نداند یا مسلط نباشد به معنای این است که مدیر قانون‌گریزی است و با او برخورد می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277