پایگاه خبری پلیس/ سردار"علیرضا مظاهری" با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه فردی در زمینه خرید و انتقال مواد مخدر از استان های جنوبی کشور به این استان فعالیت دارد بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه ماموران با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خراسان جنوبی اقدامات فنی و پلیسی خود را در این زمینه آغاز کردند، افزود: ماموران برای کنترل خودروهای عبوری اقدام به ایجاد چند تور ایست و بازرسی در محورهای مواصلاتی آن استان کردند.
این مقام ارشد انتظامی در استان با اشاره به اینکه نهایتا ماموران حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی یخچال دار مشکوک شدند، خاطر نشان کرد: بعد از توقف خودرو در بازرسی از آن یک صد کیلو مواد مخدر که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.
سردار مظاهری ادامه داد: متهم که برای تکمیل تحقیقات به مقر انتظامی انتقال شده بود، نهایتا بعد از تشکیل پرونده و انجام تحقیقات برای انجام مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی و خودرو نیز راهی پارکینگ شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45