باشگاه خبرنگاران/ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان کارگاه تولید ضد یخ های تقلبی و غیر مجازخودرو ها شناسایی و 600 لیتر ضد یخ تقلبی در محل کشف شد.
سرهنگ "حسن یاردوستی"فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با اعلام این خبر اظهار داشت:در پی انهدام کارگاه تقلبی و کشف 5000 هزار لیتر ضد یخ تقلبی از فردی که این کارگاه را دایر کرده بود در تحقیات صورت گرفته دومین کارگاه تولید ضد یخ تقلی با اعترافات متهم شناسایی شد.
وی افزود: پس از شناسایی کارگاه ماموران با اخذ دستور از مقام قضایی همراه کارشناس اداره صنعت و معدن و نماینده اداره بهداشت و کارشناس امور اصناف از محل بازدید به عمل آوردند.
این مقام انتظامی ادامه داد: در این عملیات مقدار 600 لیتر ضد یخ که به صورت غیر مجاز و غیر اصولی تهیه شده بودند به همراه 2 هزار و 500 عدد قوطی خالی آماده بسته بندی ، 5 هزار برگ لیبل ،دستگاه های مربوط به پلمپ ، پمپ هوا ،پمپ کف کش ، دستگاه همزن ،دستگاه تزریق ، دستگاه وکیوم ، مشعل هوا ، زودپز، 35 کیلو مواد اولیه و8 عدد مهرجعلی کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با بیان اینکه متهمان در این منزل اقدام به تولید ضد یخ تقلبی با مارک ها و برند های معتبر کرده و آنها در بازار به قیمت های مختلف عرضه کردند اظهار داشت: در این رابطه یک نفر که در حال بسته بندی ضد یخ های تقلبی بود ،دستگیر شد.
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان در پایان خاطر نشان کرد :این دومین کارگاه غیر مجاز است که به دستور مقام قضایی پلمپ می شود و پلیس اصفهان ضد یخ های تقلبی و غیر مجاز را نیز از سطح بازار جمع آوری و ضمن معدوم کردن آنان پرونده را به همراه متهمان جهت صدور کیفر خواست به مراجع قضایی ارسال کرد.باشگاه خبرنگاران/
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18