فارس/سرهنگ علیرضا مرزبانی صبح امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: به دنبال کسب اطلاع ماموران انتظامی کرمانشاه مبنی بر اینکه یک دستگاه سواری تاکسی پژو 405 در مسیر میدان آزادگان به سمت ماهیدشت حامل بار قاچاق سیگار است، پیگیری موضوع و توقیف خودرو در دستور کار قرار گرفت.
جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: ماموران یگان امداد شهرستان کرمانشاه پس از استقرار در مسیر مذکور، خودرو موردنظر را مشاهده و پس از مدتی تعقیب و گریز و استفاده از موانع بازدارنده توانستند آن را توقیف کنند.
وی دامه داد: در بازرسی از این خودرو، 164 هزار نخ سیگار قاچاق به همراه 300 پاکت توتون قاچاق کشف شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: طبق نظر کارشناسان، ارزش محموله کشف شده به حدود یک میلیارد و 200 میلیون ریال می‌رسد.
وی همچنین از دستگیری راننده خودرو و معرفی وی به دستگاه قضائی در راستای سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد و گفت: کالای مکشوفه به ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کرمانشاه تحویل داده شد.
مرزبانی در پایان و با بیان اینکه مبارزه با قاچاق کالا و ارز همواره در دستور کار پلیس قرار دارد، ادامه داد: اقدامات اطلاعاتی به منظور شناسایی و دستگیری باند‌های عمده قاچاق به صورت جدی دنبال می‌شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://instagram.com/kermanshah.today
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
http://sapp.ir/Kermanshah.online
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159186944C9707a58246