تسنیم/ماموستا جمال کریمی در بانه با بیان اینکه آب شرب بانه‌ای‌ها بوی بد و ناخوشایند می‌دهد، اظهار داشت: مردم این شهرستان از وضعیت آب شرب نگران و گله‌مندند اما مسئولان هیچ کاری انجام نمی‌دهند.
وی با اشاره به گله‌مندی‌های مردم گفت: آب شرب بانه بوی فاضلاب می‌دهد و مردم انتظار دارند در قبال پرداخت هزینه‌هایشان آب سالم و بهداشتی مصرف کنند.
امام جمعه موقت بانه تصریح کرد: حقیقتاً بنده از آب شهر بانه استفاده نمی‌کنم چراکه غیرقابل شرب است و انگار آبی ماندگار و کهنه بوده و زمانیکه آب را مصرف می‌کنید انگار از داخل فاضلاب بیرون آمده است.
وی با اشاره به تذکرات خود به مسئولان در راستای انعکاس مشکلات و مطالبات مردم افزود: خود مسئولان از وضعیت کنونی آب شرب بانه وحشت دارند اما هیچ اقدامی نمی‌کنند و تنها وعده می‌دهند.
ماموستا کریمی با اشاره به فرموده امام علی(ع) ادامه داد: "همانا امروز روز کار است و روز حساب نیست و فردا روز حساب است و کس را مجال کار نیست" اما متأسفانه مسئولان تنها شعار می‌دهند و کار عملی انجام نمی‌دهند.
امام جمعه موقت بانه از مسئولان خواست که براساس فرمایش رهبر فرانه انقلاب «شب‌ و روز نشناسند» و هر مسئولی که می‌خواهد به مردم خدمت کند، فرمایشات رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهد.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34