باشگاه خبرنگاران/ رئیس بیمارستان علوی اردبیل گفت: هم اکنون سکته مغزی سومین عامل مرگ و میر در کشور بوده و افزایش آمار این بیماری در سطح استان اردبیل نگران کننده می باشد.
قاسم فتاح زاده، رئیس بیمارستان علوی اردبیل در نشست مطبوعاتی با خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: از ابتدای سال 97 تا به اکنون بیش از یک هزار و 100 بیمار بر اثر سکته مغزی در بیمارستان علوی اردبیل بستری شدند که از این تعداد 43 نفر فوت کرده اند.
وی با اشاره به اینکه تعداد تزریق و استفاده از خدمات نوین درمانی از این تعداد 34 بیمار بوده است، افزود: طی 8 ماهه امسال تعداد بیمارانی که بر اثر سکته مغزی به بیمارستان علوی اردبیل مراجعه کرده و بستری شدند یک هزار و 119 نفر بوده که از این تعداد 34 نفر تحت درمان و تزریق قرار گرفته و متاسفانه 43 نفر نیز فوت کردند.
رئیس بیمارستان علوی اردبیل گفت: هم اکنون بیماران سکته مغزی در بیمارستان علوی از خدمات نوین درمانی بهره مند می شوند که در این زمینه با بخش همکیر یا همان مراقبت و پرستاری در خانه توانسته ایم در ساماندهی بیمارانی که دچار سکته مغزی شدند به خوبی عمل کنیم.
فتاح‌زاده از راه‌اندازی بخش ومرکز تخصصی سکته مغزی در اردبیل خبر داد و گفت: همسوی با خدمات ارزنده به بیماران دچار سکته مغزی مرکز و بخش تخصصی سکته مغزی در اردبیل راه‌اندازی می‌شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253