ایلنا/ کارکنان بیمارستان امام خمینی کرج در راستای پیگیری یک‌سال حقوق معوقه خود و سرنوشت نامعلوم بیمارستان اعتراض صنفی برگزار کردند.
کارکنان بیمارستان فوق تخصصی امام خمینی کرج در راستای پیگیری یک‌سال حقوق معوقه خود و سرنوشت نامعلوم بیمارستان، ابتدا در خیابان اصلی مقابل بیمارستان اعتراض صنفی برگزار کردند و بعد از آن هم، در مقابل سازمان همیاری شهرداری‌های استان البرز حضور یافتند.
به گفته قاسم طاهری (نایب رییس شورای اسلامی کار بیمارستان فوق تخصصی امام خمینی کرج)؛ در تجمع امروز، حدود ۲۵۰ نفر از پرسنل به همراه تعدادی از جانبازان استان البرز حضور داشتند.
وی در ادامه، اظهار داشت: دیگر گروهی که در کنار تجمع‌کنندگان حضور داشت، ماموران نیروی انتظامی –به جهت حفظ امنیت- بودند اما هیچ‌یک از مسئولان اجرایی مربوطه در استان البرز، بین معترضان حضور پیدا نکردند.
وی خاطرنشان ساخت: البته بعد از اتمام تجمع و متفرق شدن حاضران، علی‌اصغر کمالی‌زاده (شهردار کلانشهر کرج) در مقابل بیمارستان حضور یافت. البته وی دیر از تجمع اطلاع یافت و در زمان حضورش، کسی از تجمع‌کنندگان نبود با این حال، حضور وی قابل تقدیر است.
در ادامه متنی می‌آید که حاوی درد و دل‌های کارکنان این بیمارستان است:
از استان البرز، ایران کوچک، یار نزدیک به پایتخت و محیط غمبار و دردناک بیمارستان فوق‌تخصصی امام خمینی کرج با شما سخن می‌گوییم. خدا را شاهد می‌گیریم که در دوسال اخیر زندگی کارکنان دچار مشکلات جدی شده است. بسیاری از آنها طی این دو سال خانه، ماشین و هر آنچه را که پس‌انداز کرده بودند، هزینه کرده و خوردند و بعد از به پایان رسیدن اندوخته‌شان، به آشنایانشان مقروض شدند و از درس و دانشگاه محروم ماندند.
جناب وزیر بهداشت! اگر سرانه درمانی استان البرز کم است پس چرا این بیمارستان بزرگ به حال خود رها شده است؟ چرا بیمارستانی که مجهز به بهترین امکانات است، احیا نمی‌شود؟ چرا مسئولان استان البرز صرفاً به فکر زدن کلنگ بیمارستان دیگری هستند؟ طبیعتا، بودن این بیمارستان، بهتر از نبودن آن است.
بر این باوریم که سازمان همیاری شهرداری‌های استان البرز کارش بیمارستان‌داری نبوده و نیست. ما از مسئولان می‌خواهیم که در این موضوع مداخله کرده، این بیمارستان را مثل همان روال سابق به بنیاد شهید واگذار کنند چراکه پیشینه عملکرد بنیاد در این بیمارستان، برای همه ما روشن است. میزان رضایت‌مندی در زمانی که بنیاد شهید متولی این بیمارستان بود، بسیار بیشتر بود و هیچ نارضایتی‌ای وجود نداشت.
همانطور که آیت‌الله سیدمحمدمهدی حسینی‌همدانی (امام جمعه شهر کرج و نماینده ولی فقیه در استان البرز) طی سه نماز جمعه اعلام کردند مسئولان اجرایی باید بیمارستان را تعیین تکلیف کنند. متاسفانه تاکنون هیچ‌یک از آنها به کلام نماینده ولی فقیه در استان البرز اعتنایی نکردند. در پایان، تقاضامندیم با در نظر گرفتن اینکه تابلوی سردر بیمارستان به نام سازمان پزشکی شفا است و این سازمان متعلق به بنیاد شهید وخانواده شهدا است و البته تمثال امام خمینی همچنان بر سر در بیمارستان نصب شده، مدیریت بیمارستان به همان بنیاد شهید واگذار شود که به نظر ما، بهترین گزینه است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af