ایرنا/ رییس شبکه بهداشت و درمان شوش گفت: تصادف موتورسیکلت با پراید یک کشته و 2 مصدوم و تصادف پیکان و پراید در شهرستان شوش 9 مصدوم بر جا گذاشتند.
نوروز سواری شامگاه سه شنبه افزود: تصادف موتورسیکلت با پراید ساعت 17 امروز در مسیر شوش به اهواز در محدوده روستای سید عباس بخش شاوور رخ داد.
وی اظهار داشت: یکی از راکبان موتورسیکلت در این حادثه جان باخت و راکب دیگر و راننده پراید به دلیل جراحت به بیمارستان نظام مافی شوش اعزام شدند.
تصادف پیکان و پراید 9 مصدوم بر جا گذاشت
رئیس شبکه بهداشت و درمان شوش از تصادف یک دستگاه پیکان وانت و خودروی پراید در حادثه ای دیگر خبر داد و گفت: این حادثه رانندگی عصر امروز در بخش فتح المبین شوش در سه راهی بیت عنکوش در غرب کرخه رخ داد و 9 مصدوم بر جا گذاشت.
وی با بیان اینکه 6 نفر از مصدومان مرد و سه نفر زن بودند، افزود: دستگاه ‌های آمبولانس از اورژانس 115 برای ارایه خدمات پزشکی به محل اعزام شدند و مصدومان را به بیمارستان نظام مافی شوش منتقل کردند.
اغلب جاده های ارتباطی بخش فتح المبین شوش دوطرفه بوده و همواره حوادث خونباری در آنها رخ می دهد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335