مهر/ سرهنگ علی الهامی اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در سطح شهرستان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی دزفول قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به یافتن سر نخ هایی از فعالیت یک باند سه نفره سارق حرفه ای منزل شده که با استفاده از یک دستگاه خودرو پژو۴۰۵ در سطح شهرستان دزفول اقدام به سرقت می کنند.
سرهنگ الهامی تصریح کرد: ماموران پلیس پس از شناسایی مخفیگاه سارقان و پس از هماهنگی قضائی در یک عملیات ضربتی متهمان را در مخفی گاهشان دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان دزفول ادامه داد: متهمان در تحقیقات به عمل آمده به ۲۳ فقره سرقت منزل در مناطق مختلف شهرستان اعتراف کردند.
سرهنگ الهامی در پایان با اشاره به معرفی متهمان به مرجع قضائی، به شهروندان توصیه کرد تا علاوه بر تجهیز منزل خود به لوازم ایمنی از جمله دوربین مدار بسته و یا نصب حفاظ فلزی، حتی المقدور هنگام مسافرت و یا ترک منزل به مدت طولانی از اقوام یا همسایگان خود بخواهند از منزل آنها سرکشی لازم را به عمل آورند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335