باشگاه خبرنگاران/ عبدالعباس زبیدی نیا معاون قضایی و رئیس شوراهای حل اختلاف خوزستان گفت: در تیرماه سال ۹۶ بین چند نفر از دو عشیره در خرمشهر درگیری و نزاع صورت می‌گیرد که در این درگیری ۴ نفر از یک عشیره زخمی می‌شوند؛ و از همان روز نزاع بین این دو عشیره خصومت و تنش و کشمکش زیادی بوجود آمد.
وی افزود: در این یکسال بزرگان و افراد زیادی برای حل و فصل اختلافات بین این دو عشیره وساطت کردند ولی نتیجه ای حاصل نشد. تا اینکه با ارجاع پرونده این دو عشیره به شورای حل اختلاف ویژه عشایر، بلافاصله دبیر و اعضاء شورای حل اختلاف ویژه عشایر وارد ماجرا می شوند.
معاون قضایی و رئیس شوراهای حل اختلاف خوزستان گفت: تلاش های فراوانی برای حل و فصل اختلاف پیش آمده بین این دو عشیره توسط دبیر و اعضاء شورای حل اختلاف ویژه عشایر صورت می گیرد و طی چندین جلسه گفتگو با طرفین بلاخره دو عشیره حاضر به مصالحه شده اند. و در جلسه ای با حضور دبیر و اعضاء شورای حل اختلاف ویژه عشایر ، بزرگان ، سادات و ریش سفیدان ، اختلاف بین این دو عشیره بعد از یکسال حل و فصل شد و این پرونده با صلح و سازش مختومه شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335