صدای زرند/به مناسبت بیست وششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، زنگ مطالعه ماهانه ویژه مدیران و روسای ادارات شهرستان، با حضور فرماندار و برخی از مسئولین اجرایی در محل کتابخانه عمومی علامه امینی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد و مسئولین به مدت یک ساعت به مطالعه کتاب پرداختند.
به مناسبت بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، زنگ مطالعه ماهانه ویژه مدیران و روسای ادارات شهرستان در محل کتابخانه عمومی علامه امینی زرند برگزار شد و مسئولین به مدت یک ساعت به مطالعه کتاب پرداختند.
“مهدی قاسمی” رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان در حاشیه این نشست، اظهار داشت: انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان در سال جاری بعنوان انجمن نمونه کشوری و خنجری فرماندار زرند، به عنوان فرماندار نمونه کشوری در حوزه کتاب و کتابخوانی انتخاب شد.
وی همچنین به انتخاب خانم زینب محمدی عضو فعال کتابخانه عمومی علامه امینی به عنوان کتابخوان نمونه استان، با مطالعه 548 کتاب در سال گذشته اشاره نمود.
بخش کودک کتابخانه آیت الله خامنه ای افتتاح شد
پس از اتمام جلسه زنگ مطالعه، فرماندار به همراه دیگر مسئولین بخش کودک کتابخانه آیت الله خامنه ای شهرک شهید باهنر را افتتاح کردند.
کتابخانه آیت الله خامنه ای در سال 1392 با همت شهرداری زرند به بهره برداری رسیده است. این کتابخانه در حال حاضر دارای 10600 نسخه کتاب و 700 عضو فعال می باشد که همه روزه به غیر از ایام تعطیل در دو شیفت کاری به ارائه خدمت به علاقمندان می پردازد./
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00