میزان/ سردار روح الامین قاسمی اظهارداشت: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان سمنان با ماه‌ها تلاش و پیگیری‌های اطلاعاتی موفق به شناسایی اعضای این باند شدند.
این مسئول انتظامی با بیان این که متهمان موادمخدر را از شرق کشور به مناطق مرکزی و پایتخت قاچاق می‌کردند ادامه داد: یکی از سرشبکه‌های اصلی قاچاق مواد نیز به عنوان سرکرده همین باند مشغول فعالیت بود که خوشبختانه شناسایی شد.
وی تصریح کرد: اعضای باند در آخرین اقدام خود قصدداشتند مقادیر قابل توجهی مرفین و هروئین را به مرکز کشور منتقل کنند که با تلاش گسترده، اطلاعات کاملی از محل اختفای آنان در کرمان به دست آمد.
قاسمی به اعزام تیم ویژه‌ای از پلیس مبارزه با موادمخدر استان سمنان به کرمان اشاره و خاطرنشان کرد: در عملیاتی ضربتی و هماهنگ با حضور ماموران انتظامی کرمان هر ۴ عضو این باند دستگیرشدند.
به گفته سردار قاسمی در بازرسی از مخفیگاه سوداگران مرگ ۳۱۰ کیلوگرم مرفین، ۵ کیلوگرم هروئین و تعدادی آلات و ادوات استعمال مواد مخدر کشف شد.
فرمانده انتظامی استان سمنان با اشاره به دستگیری یکی از سرشبکه‌های اصلی قاچاق موادمخدر در این عملیات، بر تشدید برخورد پلیس با قاچاقچیان موادمخدر تاکیدکرد و گفت: ریشه کنی این بلای خانمان سوز که هزینه‌های سنگینی را بر فرد، خانواده و جامعه تحمیل می‌کند نیازمند عزم ملی است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c