رکنا/سرهنگ "رسول بهرامی"، رییس کلانتری 128 تهران‌نو گفت: چندی پیش مردی به کلانتری 128 تهران نو مراجعه کرد و مدعی شد موتورسیکلت اش به سرقت رفته و با توجه به شکایتش، تحقیقات از سوی ماموران کلانتری آغاز و مشخص شد شب گذشته وقتی این مالباخته از خرید به خانه بازگشته، موتورسیکلت اش را در پارکینگ پارک کرده و پشت سر او 2 سارق وارد خانه شده و اقدام به سرقت کرده اند.
این مقام انتظامی عنوان داشت: چند روز بعد نیز فردی با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس گرفت و گفن، از سوی 2 زورگیر مورد سرقت و خفت گیری قرار گرفته است، که با توجه به مشخصات اعلام شده از سوی مالباخته مشخص شد که این زورگیران همان سارقان موتورسیکلت شاکی قبلی هستند.
وی افزود: این مرد مدعی بود برای خرید از سوپرمارکتی در حال پارک کردن خودرو بوده است که 2 مرد موتورسوار از راه رسیده و وی را با تهدید مورد سرقت قرار دادند و اموالی شامل ساعت مچی گرانقیمت، حلقه ازدواج، گوشی همراه و 220 هزار تومان پول از او سرقت کردند.
کلانتر محله تهران نو، بیان داشت: تحقیقات برای دستگیری متهمان ادامه داشت و با توجه به شدت گرفتن سرقت ها از سوی این موتورسواران، تصمیم بر این شد که تیم عملیات کلانتری، در پنج اکیپ متفاوت گشت های شبانه محسوس و نامحسوس خود را در این محدوده شدت بدهند تا بتوانند هر 2 سارق را دستگیر کنند که این اقدام پس از چند روز گشتزنی های شبانه، اکیپی از ماموران موفق به شناسایی مخفیگاه دزدان شدند.
وی تشریح کرد: پس از هماهنگی با مرجع قضایی، ماموران وارد مخفیگاه متهمان شده و علاوه بر دستگیری متهمان، 2 متهم دیگر را که حال خرید و فروش مواد مخدر(هروئین) بودند نیز دستگیر کردند که از کیف یک یاز متهمان اصلی پرونده پنج گوشی تلفن همراه، یک عدد ساعت مچی مارکدار و 2 دستگاه پنل مسروقه خودرو نیز کشف شد و همچنین در بازرسی از 2 متهم دیگر یک عدد قیچی صنعتی آهن بر و 2 قبضه سلاح سرد، نیز کشف شد.
سرهنگ بهرامی، در انتها خاطرنشان کرد: متهمان به کلانتری منتقل و در تحقیقات انجام شده هر 2 تن به جرایم خود اعتراف و همچنین به 11 فقره سرقت طی یک هفته گذشته، اقرار و اظهار داشتند که برای تامین هزینه های خرید لباس های مارک دار و مواد مخدرشان، اقدام به سرقت می کردند.
گفتنی است، در تحقیقات تکمیلی مشخص شد هر 2 متهم دارای سوابق متعدد هستند و این در حالی است که در حال حاضر هر 2 سارق برای تحقیقات بیشتر در اختیار مرجع قضایی قرار گرفته اند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651