فارس/ بعد از ظهر امروز نهمین نشست ستاد مبارزه با مواد مخدر در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
در این نشست که هر یک از مدیران نظرات خود را در راستای مقابله با مواد مخدر اعلام کردند نوبت به امیر رئوف مدیرکل جدید صدا و سیمای استان کهگیلویه و بویراحمد رسید.
وی با اشاره به اینکه مقابله با سوء مصرف مواد مخدر بحثی فرابخشی است اظهار کرد: خوشبختانه استان در شاخص‌های امنیتی وضعیت خوبی دارد.
رئوف ادامه داد: اما از حیث آسیب‌های اجتماعی باید بیشتر کار کنیم و در این خصوص نسبت شادی در جوامع با نسبت کاهش مصرف مواد مخدر رابطه معناداری دارد.
وی به رویکردهای سه‌گانه رسانه ملی اشاره کرد و با بیان این که اطلاع‌رسانی، آگاهی بخشی و تفریحی و سرگرمی سه رویکرد این رسانه است خاطرنشان کرد: آمادگی داریم سهم برنامه‌های شادی‌بخش را در برنامه‌های صدا و سیمای استان افزایش دهیم.
این مسؤول با اشاره به برنامه‌هایی که در خصوص اعتیاد و مواد مخدر در سال جاری اجرا شده اظهار کرد: 2022 دقیقه در رادیو و 1740 دقیقه برنامه در تلویزیون در خصوص مواد مخدر داشته‌ایم.
وی به مشکل حوزه فرهنگی و جلساتی که خروجی ندارند اشاره کرد و در همین خصوص یادآور شد: برخی جلسات به اهدافی که داریم خیلی کمکی نمی‌کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277