فارس/ علیرضا مظاهری اظهار کرد: در پی اعلام شکایت شهروندی مبنی بر اینکه افرادی با ترفند جعل سند و سوءاستفاده از کدملی وی اقدام به کلاهبرداری (فرار مالیاتی) کرده بلافاصله موضوع برای دستگیری این فرد با جدیت در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان فاروج با انجام یکسری اقدامات فنی و پلیسی و بررسی اسناد و مدارک موجود موفق شدند متهم را شناسایی کنند، افزود: مأموران نهایتاً با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه فرد موردنظر را دستگیر و برای تکمیل پرونده به مقر انتظامی انتقال کردند.
فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی ادامه داد: این فرد ابتدا منکر بزه انتسابی خود شده که نهایتاً با مشاهده مستندات موجود به یک مورد کلاهبرداری به ارزش ۷ میلیارد ریال اعتراف کرد.
این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: پلیس همواره برخورد با مخلان نظم و امنیت را در دستور کار خود قرار داده و به‌هیچ‌وجه اجازه نخواهد داد تا افرادی بخواهند امنیت و آرامش جامعه را مختل کنند.
مظاهری در پایان پلیس را همواره در کنار مردم دانست و از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45