ایرنا/کارشناس اداره کل هوا شناسی همدان گفت: بر اساس نقشه های هواشناسی تا پایان هفته با فعالیت سیستم پایدار، آسمان بیشتر مناطق استان صاف و هوای این منطقه سرد پیش بینی می شود.
سید محسن موسوی روز سه شنبه افزود: در طول این مدت دمای روزانه (بیشینه دما) بین یک تا 2 درجه سانتی گراد افزایش می یابد اما روند دمای شبانه (کمینه دما) همچنان زیر صفر درجه سانتی گراد ادامه دارد.
وی اظهار داشت: مهمترین پدیده در روزهای آینده وزش باد ملایم و مه صبحگاهی خواهد بود که این مه در گردنه ها و جاده های کوهستانی موجب کاهش دید می شود.
موسوی عنوام کرد: کمینه دمای هوای همدان در 24 ساعت گذشته 9 درجه سانتیگراد زیر صفر و بیشینه دمای این شهر پنج درجه سانتیگراد بالای صفر ثبت شده است.
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان افزود: ملایر و نهاوند با هفت درجه سانتیگراد بالای صفر گرمترین و همدان با 9 درجه سانتیگراد زیر صفر به عنوان سردترین شهرهای استان در 24 ساعت گذشته گزارش شده اند.
آب و هوای استان همدان در نتیجه وجود کوه های مرتفع، رودخانه ها و پستی و بلندی های زیاد به شدت متغیر است و زمستان های سرد، پر برف و باران و تابستان های معتدل دارد.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e

نسخه جديد
آگهی