باشگاه خبرنگاران/سرهنگ پاسدار داود علی بخشی، فرمانده انتظامی شهرستان ملایر بیان کرد: در همین راستا ۳ نفر متهم دستگیر و تعداد ۷۰۰ کیسه آرد یارانه‌ای خارج از شبکه توزیع به وزن تقریبی ۲۸ تن و به ارزش تقریبی ۳۵ میلیون تومان کشف و ضبط و اقدامات قانونی در این زمینه انجام گرفت.
وی به کشف ۱۲ تن چوب قاچاق در این شهرستان اشاره کرد و گفت: ماموران پلیس آگاهی حین کنترل محور‌های مواصلاتی منتهی به ملایر به یک دستگاه خودروی کشنده که حامل بار چوب بود مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.
فرمانده انتظامی ملایر با بیان اینکه در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد این کامیون ۱۲ تن چوپ اکالیپتوس قاچاق و فاقد مجوز منابع طبیعی را حمل می‌کند، گفت: ارزش تقریبی کالای قاچاق کشف شده بر اساس نظریه کارشناسان ۱۰۰ میلیون تومان برآورد شده است و یک متهم در این خصوص تحویل مرجع قضایی شد.
علی بخشی با اشاره به اینکه در ماموریت دیگری با اعزام گشت‌های هدفمند، ۳ دستگاه موتورسیکلت مسروقه نیز در نقاط مختلف شهرستان ملایر کشف شد، ادامه داد: ارزش تقریبی این ۳ دستگاه موتورسیکلت، ۷۵ میلیون تومان برآورد شده و یک سارق و ۲ مال‌خر نیز در این خصوص دستگیر شدند.
وی همچنین به دستگیری ۲ شرور در این شهرستان اشاره و خاطرنشان کرد: به دنبال شرارت توسط ۲ نفر در یکی از خیابان‌های شهرستان ملایر ماموران پلیس اطلاعات با هماهنگی مقام قضایی، بلافاصله در صحنه حاضر شده و یک نفر از افراد شرور را دستگیر کردند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e

نسخه جديد
آگهی