پایگاه خبری پلیس/فرمانده انتظامی شهرستان بندر عباس از کشف 4 میلیارد و 300 میلیون ریال کالای قاچاق در یکی از روستاهای تابعه این شهرستان خبرداد.
سرهنگ "محمد اسماعیل مشایخ"، در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر تخلیه کالای قاچاق در ساحل و انتقال آن به تازیان و دپو آنها در یک باغ ویلایی بلافاصله یک تیم عملیاتی تشکیل و به محل مورد نظر اعزام شدند.
وی افزود :ماموران با هماهنگی قضائی و با رعایت موازین شرعی و رعایت حقوق شهروندی به محل وارد ودر بازرسی به عمل آمده تعداد 87 دستگاه بیت کوین ارز دیجیتال و تعداد 220 هزار نخ انواع سیگار قاچاق کشف کردند..
فرمانده انتظامی بندرعباس، ارزش محموله قاچاق مکشوفه را 4 میلیارد و 300 میلیون ریال عنوان کرده و اظهارداشت: کالاهای قاچاق کشف شده به یگان انتقال و تلاش ماموران برای شناسایی و دستگیری عاملان قاچاق ادامه دارد.
این مسئول انتظامی مبارزه با قاچاق کالا و ارز را یکی از اولویت های پلیس در سال جاری دانسته و تصریح کرد: با تمام توان و با اقتدار در برابر این پدیده شوم مبارزه و مقابله می شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121

نسخه جديد
آگهی