فارس/ در چارچوب هفته هفدهم لیگ دسته دو فوتبال کشور، تیم فوتبال نفت و گاز گچساران میزبان پاس همدان در گچساران بود.
براساس این گزارش، این دیدار ظهر امروز راس ساعت 14 به میزبانی گچساران در استادیوم شهدای صنعت نفت برگزار شد که با نتیجه تساوی یک بریک به پایان رسید.
گفتنی است، تیم فوتبال نفت و گاز گچساران تا کنون با انجام 16بازی، 6 برد،6مساوی، 4 باخت، 12 گل زده، 10 گل خورده ،تفاضل 2 گل و با کسب 24امتیاز در جدول لیگ دسته دوم قرار گرفته است.
در ادامه این گزارش تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در هفته شانزدهم در مقابل پرسپولیس گناوه به تساوی بدون گل رسید و در هفته پانزدهم مصاف نفت و گاز گچساران و استقلال رامشیر با نتیجه تساوی به پایان رسید و در هفته چهاردهم نفت و گاز گچساران در مقابل نفت امیدیه با کسب نتیجه ٢ بر ١ به برتری رسید.
تیم فوتبال نفت و گاز در این دوره از رقابت‌ها در گروه ((ب)) قرار گرفته و با تیم‌های، جهاد نصر سیرجان، استقلال رامشیر، پاس همدان، بعثت کرمانشاه، نیروی زمینی تهران، خیبر خرم آباد، شهدای بابلسر، نفت امیدیه، شهرداری فومن، پرسپولیس گناوه، شهرداری بندرعباس و صبای قم به رقابت خواهد پرداخت.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277