تابا/ مسعود سلطانی فر در حاشیه سفر به شادگان، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با تلاش های اداره کل ورزش و جوانان، کمک های مسوولان استان و با استفاده از منابع ملی در این سفر تعدادی پروژه در شادگان، اهواز، دزفول و اندیمشک افتتاح خواهند شد.
سلطانی فر افزود: در اهواز، دزفول و اندیمشک نیز چند پروژه داریم. علاوه بر افتتاح این چند پروژه، فردا در مراسم افتتاحیه مسابقات کشتی جام تختی که در اندیمشک برگزار می شود، شرکت خواهیم کرد.
وی افزود: با توجه به نیازهای خوزستان ما تصور کردیم که باید در این استان یک کار ویژه انجام دهیم. در شادگان از چند سالن ورزشی شامل سالن گلف و کشتی بازدید کردیم. سالن بدنسازی در این شهرستان نیز به تازگی احداث شده است.
وزیر ورزش و جوانان گفت: در فاصله دو سفری که به خوزستان داشتیم، استخر شادگان آماده و امروز افتتاح شد. همچنین در این استان چندین پروژه دیگر شامل زمین چمن و چند سالن روستایی در حال احداث هستند که تقریباً آماده بهره برداری هستند.
وی خاطر نشان کرد: حدود یک سال و نیم قبل نیز با جمعی از روسای فدراسیون ها به خوزستان آمدیم تا به همه رشته های ورزشی کمک هایی انجام دهیم و مشکلات را حل کنیم. در خوزستان ظرفیت‌ها و استعدادهای فراوانی وجود دارد.
وزیر ورزش و جوانان افزود: در گذشته ورزش خوزستان در بسیاری از رشته ها سرآمد بود و همیشه قهرمانانی داشت که در رویدادهای ملی سرآمد بودند. بعد از جنگ نیز زمینه‌های خوبی در این استان فراهم شد و کارهای خوبی از سوی دولت انجام شد و ما استعدادهای خوبی را دیدیم. به طور مثال استادیوم ها، زمین های چمن مصنوعی و روستایی و سالن‌های سرپوشیده از جمله پروژه‌هایی هستند که احداث شده‌اند. این پروژه ها کم کم در حال به بار نشستن هستند. ما در سال های آینده حتما خبرهای خوشی از ورزش خوزستان می شنویم.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335