آخرین خبر/ رییس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی گفت: باید با میرود با مسببین حادثه مسمومیت در تالار عروسی در نقده برخورد شود برخورد شود، تا شاهد این قبیل بی مبالاتی‌ها نباشیم.
در پی مسمومیت ۱۰۳ نفر در یک تالار عروسی با گاز منوکسید کربن در یکی از تالارهای شهرستان نقده، رییس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی، خواستار برخورد با مسببین این حادثه شد.
جواد آقازاده رییس دانشگاه علوم پزشکی استان اظهار داشت: مسمومیت ١٠٣ نفر با گاز co۲در تالار عروسی در شهرستان نقده باعث شد تمامی امکانات اورژانسی و درمانی به موقع وارد عمل شده و خوشبختانه تا به حال تلفات جانی وجود نداشته است.
وی ضمن تشکر از تمام همکاران شبکه بهداشت و درمان نقده و همکاران اورژانس، بیمارستان افزود: از تمام مردم تقاضا دارم به توصیه های ایمنی توجه نمایند .از مسئولان نقده به ویژه فرماندار محترم انتظار می رود با مسببین این حادثه برخورد جدی شود تا شاهد این قبیل بی مبالاتی‌ها نباشیم.
مدیر شبکه بهداشت و درمان نقده نیز در این خصوص گفت: از میان مسدودمان گازگرفتگی تنها 3 نفر بستری شده اند و بقیه تحت مراقبت و درمان در اورژانس بیمارستان و نیز درمان سرپایی قرار گرفتند و سپس مرخص شدند.
عبدلی افزود: برخی از رسانه ها در فضای مجازی تعداد مسموم شده ها را ۲۰۰ و۳۰۰ نفر عنوان کرده اند که چنین نیست و آمار صحیح ۱۰۳ نفر است.
گفتنی است؛ این حادثه به علت تعبیه نشدن هواکش برای سیستم گرمایشی این تالار و نشت گاز مسمومیت با گاز منواکسید کربن را سبب شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b