تسنیم/ علی محمد احمدی ‌شب گذشته در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: بنای حضور در معارفه و تکریم فرماندار گچساران را نداشتم ولی به دلیل حضور مهدی جمالی‌نژاد معاون عمرانی وزارت کشور در این شهرستان با هدف بازدید از برخی پروژه‌های عمرانی به ناچار حضور پیدا کردم.
وی با تاکید بر اینکه رشد پایدار در گرو رشد متوازن است، عنوان کرد: هیچ گونه عمدی برای متمایز برگزار شدن دو آئین معرفی فرمانداران کهگیلویه و گچساران وجود نداشت و برای مردم تمام مناطق استان احترام قائلم و همه را با یک چشم می‌بینم.
احمدی خاطرنشان کرد: فرمانداران شهرستان‌های 8 گانه استان نماینده دولت بوده و برای ما محترم هستند و فرصت ها به صورت عادلانه تقسیم می‌شود و فرمانداران هر منطقه را به دلیل اینکه نماینده مردم هستند، احترام میکنیم.
وی با بیان اینکه سیاست زدگی در نقاط مختلف استان متفاوت بوده و در گچساران حساسیت آنچنانی وجود ندارد، ابراز کرد: ما مجبور میشویم حتی برخی اوقات برای تعویض یک بخشدار به صورت فوریتی اقدام کنیم و البته گفتم بنده قرار نبود برای تودیع و معارفه بروم، معاون وزیر کشور در گچساران برنامه داشت ما هم در گچساران به اتفاق معاون وزیر حضور داشتیم .همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277