آخرین خبر/ حسن نژاد که در جلسه شورای اداری استان سخن می گفت، با بیان این که توسعه تنها در فضای تعامل و امید اتفاق می افتد، اظهار داشت: امیدافزایی همراه با تعامل و پرهیز از حاشیه پردازی در سایه همکاری همگانی شرط پیشبرد امور است. ‎
حسین حسن نژاد که به پیشنهاد احمد حسین زادگان، استاندار مازندران و با امضای وزیر کشور به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری منصوب گردید، در جلسه شورای اداری استان معارفه شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران ضمن قدردانی از حضور معنادار مردم ولایتمدار مازندران در راهپیمایی 22 بهمن، گفت: مفهوم توسعه پایدار مقدم بر این مفهوم در بخش های دیگر است و شاخص آن نیز کارآمدی است.
وی با اشاره به این که برای تحقق کارآمدی، حوزه سیاسی به همه بخش ها ورود می کند، افزود: کارآمدی نتیجه اش رضایت مندی امید و تقویت نشاط و سلامت جامعه است.
حسن نژاد با بیان این که توسعه تنها در فضای تعامل و امید اتفاق می افتد، اظهار داشت: امیدافزایی همراه با تعامل و پرهیز از حاشیه پردازی در سایه همکاری همگانی شرط پیشبرد امور است.
وی گفت: امکانات و سرمایه های زیادی در استان مازندران داریم که باید با استفاده درست از آن بتوانیم ضمن حل مشکلات موجود، فرصت های جدی و جدید برای توسعه ایجاد کنیم.
حسن نژاد افزود: فرصت زیادی برای حل مشکلات و تحقق توسعه پایدار استان نداریم و همه باید در کنار هم برای کارآمدی بیشتر نظام و افزایش رضایتمندی مردم بکوشیم .
وی یادآور شد: اگر نگاه جدید به حوزه امنیت داشته باشیم و آن را موثر در کارآمدی بدانیم، این دو هم راستا برای تحقق توسعه پایدار حرکت می کنند.
معاون استاندار مازندران، افزود: شادابی اجتماعی، نیازمند افزایش رضایت مندی مردم و پاسخگویی مدیران است و در استان مازندران امکانات و سرمایه های فراوانی وجود دارد که می تواند این شرایط را ایجاد کند.
حسن نژاد گفت: الحمدالله صداهای مختلف در استان شنیده می شود و از این صداها برای توسعه استان بهره گیری می کنیم و اصحاب رسانه مهم ترین یار ما برای بهره گیری از این توانمندی هاست.
معاون سیاسی استاندار مازندران همچنین نقش مدیریتی بانوان را در توسعه پایدار استان و ایجاد رضایتمندی مهم و موثر دانست و خاطرنشان کرد: معاونت سیاسی در دوره جدید علاوه بر این که به همه حوزه ها ورود خواهد داشت، به سهم مهم بانوان در مدیریت و توسعه اعتقاد دارد و از این ظرفیت استفاده می کند.
وی توجه به جوانان و حل مشکلات آنان را مهم ترین وظیفه مدیران و دستگاه ها برشمرد و از آن به عنوان مهم ترین مولفه توسعه یاد کرد و افزود: آینده پیش روی ما بر اساس نوع نگاهی ساخته می شود که امروز به جوانان داریم و افزایش مهارت در این حوزه می تواند جوانان را برای ورود به مشارکت های اجتماعی آماده کند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9