برنا/ سرهنگ " عیسی روشن‌قلب " با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت کابل و تجهیزات انتقال برق در آستانه‌اشرفیه، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.
این مقام انتظامی افزود: ماموران پلیس با انجام تحقیقات و اقدامات شبانه روزی یک باند 6 نفره سارقان کابل و تجهیزات انتقال برق را شناسایی کردند.
وی ادامه داد: ماموران انتظامی پس از شناسایی محل اختفاء متهمان با هماهنگی قضائی طی چند عملیات تمامی اعضای این باند را دستگیر کردند.
سرهنگ روشن‌قلب تصریح کرد: در محل دستگیری متهمان وسایل سرقتی از قبیل یک تن و 324 کیلوگرم سیم برق و دو عدد سلف از تجهیزات صدا و سیما کشف شد.
فرمانده انتظامی آستانه‌اشرفیه گفت: کارشناسان ارزش سیم و سلف‌های کشف شده را 804 میلیون ریال برآورد کردند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه 4 نفر از اعضای این باند غیربومی بودند بیان داشت: متهمان در پوشش خریدار ضایعات و دایر کردن مرکز خرید این اقلام در شهرستان‌ آستانه‌اشرفیه پس از شناسایی محل‌های مرود نظر اقدام به سرقت می‌کردند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: 6 متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0