باشگاه خبرنگاران/ معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری استان کرمانشاه :کسانی که مسیولیت دارند بدانند مدیر فرصت مردم هستند و باید فرصت ها را بهینه کنند و تا چقدر موجب بهبود زتدگی مردم هستند.
جهانگرد معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه گفت:از محوریت استان کرمانشاه در حوزه فناوری کشور عراق استقبال می‌کنیم.
وی گفت: در کرمانشاه طرفیت دانشی و خلاقی استان بسیار بالاست اولین ازمایشگاه معماری استانی در همین استان کرمانشاه راه اندازی شد.
وی با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت : کسانی که مسیولیت دارند بدانند مدیر فرصت مردم هستند و باید فرصت هارا بهینه کنند و باید بدانند تا چقدر موجب بهبود زتدگی مردم هستند.
وی با اشاره به آفت تاخیر توسعه در جامعه گفت:اکنون روی همه گوشی‌ها دو مکابایت را می‌توانند دریافت کنند، اما این توسعه باید زودتر اتفاق می‌افتاد و تاخیر در توسعه آفت هست و هنه در این تاخیر دخیل هستند.
وی با بیان اینکه حوزه دانش بنیان و‌ای تی حوزه پیش ران است و حوزه دکور نیست چرا که بقبه حوزه‌ها را با خود می‌کشد و به عنوان پیش قراول است که البته هزینه و ریسک نیز در بردارد.
جهانگرد بیان کرد:نطام مدیریت و نواوری در پارک‌ها نطامی است باید بین محیط نو اوری و بازار پل ارتباطی ایجاد کند و باید بتواند ظرفیت کمک کننده قابل اطمینان ایجاد کند.
وی افزود قانون ساخت یافته‌ای که بازار را تعیین کند نیست وقتی نت ورک به وجود می‌آید باید از حالت محلی به ملی تبدیل شود و تعادلی بین این دو ایجاد کرد که باید در رفتار مدیران محلی اقتصاد دیجیتال تعبیه شود و بتوانند ان را منتقل کنند.
وی با اشاره به ارایه تسهیلات به پارک‌ها گفت:این آمادگی را داریم که منابع بیشتری به پارک‌ها اختصاص یابد و مصوبه‌ای است که چند روز گدشته تایید شده و تسعیلات تا ۹ برابر افزایش می‌یابد.
وی با بیان اینکه عم بی پایانی برای عزیزان حادثه تروریستی خاش داریم گفت:عده‌ای با این تفکر که در کشور سهمی ندارند دست به این گونه اقدامات می‌زنند هنه دریک کشور سهم دارند اگر جامعه و گروهی احساس کنند که سهمی ندارند خطرناک است و باید مراقب باشیم که این اتفاق نیافتد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
http://sapp.ir/Kermanshah.online
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159186944C9707a58246