باشگاه خبرنگاران/رئیس پلیس فتای استان اصفهان از شناسایى و دستگیرى فردی که با ترفند فروش بازی آنلاین از یک نوجوان اصفهانی مبلغ ۳ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود خبر داد.
سرهنگ "سید مصطفی مرتضوی" بیان داشت: در پى مراجعه یکی از شهروندان با در دست داشتن مرجوعه قضائى به پلیس فتای اصفهان مبنی بر اینکه از طریق شبکه‌های اجتماعی با شخصی آشنا شده که با ترفند فروش بازی آنلاین از او کلاهبرداری کرده، بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: این نوجوان مبلغ ۳ میلیون ریال به حساب فرد کلاهبردار واریز کرده بود که فروشنده دیگر پاسخگوی تلفن خود نبوده است.
این مقام انتظامی بیان داشت: پس از انجام یکسری اقدامات تخصصی فرد کلاهبردار شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.
سرهنگ مرتضوی با اشاره به اینکه متهم برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد به نوجوانان و جوانان که بیشترین کاربران بازی‌های آنلاین هستند توصیه کرد: در هنگام تحویل پول به فروشنده، رمز عبور اکانت فروشنده را تحویل گرفته و سریعا تمامی مشخصات را تغییر دهید، همچنین پس از تغییر رمز، اکانت را در گوشی خود سینک کنید و بازی را در تلفن همراه خود اجرا و پس از راه اندازی اکانت بازی، از بازی خارج شوید و وارد Google Setting شوید.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18