دی اسپرت/ عصر امروز دو تیم شهرداری بم و کاسپین قزوین در هفته بیستم رقابت های لیگ دسته دوم به مصاف هم رفتند که در پایان شهرداری چی ها موفق شدند با تک گل حمید جرفی مهمان خود را از پیش رو بردارند.
شهرداری بم که با تغییر در کادرفنی در صدد شوک مثبت به بازیکنانش بود این تغییر جواب داده و اکبر شکرانی در اولین حضور خود در نیمکت بمی ها موفق شد با برد کار خود را در این تیم آغاز کند.
در این بازی که گفته می شد جدال مهاجمان و گلزنان دو تیم جذاب و دیدنی خواهد بود علارغم پیش بینی ها وزیری پناه و محمد کاظمی گلزنان دو تیم با مهار در این بازی کار خاصی را نتوانستند انجام دهند تا جدال دو بازیکن مقابل هم چندان جذاب و دیدنی نباشد.
کاسپینی ها نیز که در چند بازی اخیر خود نتایج درخشانی را کسب کرده بودند با شکست برابر شهرداری بم نوار نتایج مطلوب اخیر این تیم قطع شد تا نتوانند به روند رو به رشد خود ادامه دهند.
بمی ها با برد امروز ۲۸ امتیازی شده و موقتا تا رده پنجم جدول صعود کردند در سمت مقابل کاسپینی ها با شکست امروز با همان ۲۵ امتیاز در رده هشتم جدول قرار گرفتند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today
آخرین خبر قزوین در سروش :
http://sapp.ir/Qazvin.online
آخرین خبر قزوین در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156172288C0d51a863e9