باشگاه خبرنگاران/نمایشگاه عکس‌ها و اسناد تاریخی همکاری ایران و سازمان ملل متحد در موزه هنر‌های معاصر کرمان با حضور رئیس مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در تهران افتتاح شد.
محمدصادق بصیری سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان در آئین افتتاح نمایشگاه اسناد تاریخی گفت: وجود آثار تاریخی مربوط به قبل و بعد از اسلام در استان کرمان نشان از غنای فرهنگی و تاریخی آن در دوران‌های مختلف است.
محمدصادق بصیری با تاکید بر این مطلب که مردم کرمان همواره دنبال صلح و دوستی بوده اند، اظهارداشت: به دلیل صلح جوئی مردم استان کرمان، تمامی سلسله‌های پادشاهی قبل و بعد از اسلام در این استان اثر تاریخ و دوستی خوبی از خود برجای گذاشته اند.
وی با اشاره به این مطلب که رسالت یونسکو، صلح و دوستی است، اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه عکس‌ها و اسناد تاریخی همکاری ایران و سازمان ملل متحد در کرمان می‌تواند پیام صلح و دوستی در این استان را به تمام دنیا اطلاع دهد.
بهنام احمدی ،رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز کرمان نیز در این آئین گفت: در نمایشگاه عکس‌ها و اسناد تاریخی همکاری ایران و سازمان ملل متحد، ۶۶ تصویر و سند تاریخی از ۷۳ سال گذشته تاکنون به نمایش گذاشته شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00