ایسنا/ مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: ما با بهره‌گیری از فضای مجازی موفق شدیم ابعاد پنهان و مخفی دستاوردهای انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان بکشیم.
حجت‌الاسلام مهدی ستوده اظهار کرد: با تاکید مقام معظم رهبری جوانان ما باید خلاقانه از فضای مجازی به نفع تبیین و تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی استفاده کنند تا در دهه پنجم انقلاب ضعف‌ها و کاستی‌ها شناخته و نقاط قوت نیز مورد حمایت جدی قرار گیرد.
وی با بیان اینکه سازمان تبلیغات اسلامی روی پنج کلمه خلاقانه اسلام ناب، روحیه جهادی، تفکر انقلابی، احیای مسجد، تبیین و تشریح انقلاب برای نسل‌های جوان و نوجوان و نسل چهارم انقلاب هدفگذاری و برنامه‌ریزی کرده است، خاطرنشان کرد: در این راستا اعتقادسازی و باورسازی به انقلاب و صدور دستاوردهای آن به عرصه جهانی و بین‌المللی مورد توجه است.
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل بیان کرد: دشمنان ما با ایجاد شبهات مختلف سعی می‌کنند تا به نوعی نفوذ خود را در جریان انقلاب و ابعاد ارزشی آن نشان دهند به گونه‌ای که بزرگترین تهدید در روحیه انقلابی و تقابل با دستاوردها ایجاد حس بی‌اعتمادی در جامعه و بی‌تفاوت نشان دادن مردم است.
ستوده افزود: رهبر حکیم انقلاب اسلامی با نگاه حکیمانه و آینده‌نگری غنا و ارزش این نظام را متوجه حضور مردم در صحنه‌های مختلف و حرکت‌های بی‌نظیر در این بخش توصیف کرده و همچنان همه بر این باورند که این نهضت با همراهی مردم به سلامت به پیش خواهد رفت.
وی ادامه داد: همانطوری که از اول انقلاب مردم به رهبری امام راحل سکاندار این حرکت بودند در شرایط کنونی نیز با پشتیبانی از مقام معظم رهبری نظام اسلامی ما با حضور آحاد مردم به پیش خواهد رفت که البته در این مسیر مرجعیت دینی و اعتقادی در پیشبرد اهداف نباید مورد بی‌توجهی قرار گیرد.
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل اقتدار جهانی کشورمان را در عرصه‌های مختلف یادآور شد و گفت: جمهوری اسلامی ایران در بین کشورهای دنیا از جهت آرمانخواهی و تقویت روحیه مردمی زبانزد عام و خاص است و قطعا نسل سوم انقلاب نیز دنباله‌رو حرکت آرمانی این نهضت عظیم خواهد بود و با مشارکت جوانان گام در دهه پنجم انقلاب می‌گذاریم تا اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی عینیت یابد.
ستوده خاطرنشان کرد: همانطوری که جوانان این نهضت آرمانی را به ثمر رساندند ما با تکیه بر جوانان در جنگ تحمیلی پیروز شدیم و امروز نیز جوانان ما صحنه‌گردان اصلی هستند و در سایه همین غیرت و حمیت جوانان به رشد و تعالی انقلاب روز به روز امیدواریم هستیم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253