تسنیم/ با حضور مسئولان استانی و خانواده‌های معظم شهدا، دانشجویان و اقشار مختلف مردم یادواره ۲۷ شهید حادثه تروریستی زاهدان با محوریت شهید داود میرزایی در اردبیل برگزار شد.
با حضور مسئولان استانی و خانواده‌های معظم شهدا، دانشجویان و اقشار مختلف مردم یادواره 27 شهید حادثه تروریستی زاهدان با محوریت شهید داود میرزایی در اردبیل برگزار شد.
حجت الاسلام عبدالله حسنی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی در این مراسم اظهار داشت: در حال حاضر جنگ کنونی ما جنگ عقیده است چرا که دشمنان عقاید و اعتقادات مردم را هجمه رسیدن به اهداف شوم خود قرار داده‌اند در حالی که ملت ایران اسلامی هر روز مقتدرتر از روز گذشته به مبارزه بر علیه این توطئه‌ها می‌پردازد.
وی بیان کرد: هیچ گاه دشمنان نمی‌توانند با به شهادت رساندن مردم شریف ملت ایران اراده و اعتقادات آنان را سست کنند چرا که ملت ایران تشنه شهادت است و پیاده‌سازی این توطئه‌ها فقط چهره واقعی آنان را به طور مکرر نمایان می‌کند که این یک مسئله کاملا آشکار و محرز است.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی بیان کرد: ملت ایران اسلامی در سایه رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری به پیشرفت‌های بسیاری دست یافته و مردمی را تربیت کرده که دشمنان اسلام را کور می‌کند و این برای آنان قابل تحمل نیست که مردم همچنان در صحنه حضور دارند.
حسنی تصریح کرد: دشمنان در طول انقلاب اسلامی برای تضعیف اهداف مقدس نظام انقلاب اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نکرده‌اند ولی جوابی درنیافتند چرا که جامعه اسلامی مقدمه‌ای برای ظهور امام زمان(عج) است و این موضوعی نیست که بتوانیم آن را کوچک و خرد بشماریم.
وی بیان کرد: گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام یک اولویت بسیار اساسی در جامعه است و ما هیچ گاه یاد و خاطره شهدا را فراموش نمی‌کنیم و برای دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی تمام تلاش خود را به‌کار می‌گیریم تا بتوانیم به وظیفه و دین خود در این زمینه عمل کنیم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253