تسنیم/ مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: با هدف معرفی قابلیت‌ها و توانایی‌های بانوان در تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بازارچه‌های فروش محصولات تولیدی ویژه بانوان در اردبیل راه‌اندازی می‌شود.
قاسم رحیمی در بازدید از واحدهای کارآفرین اردبیل اظهار داشت: با هدف معرفی قابلیت‌ها و توانایی‌های بانوان در تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بازارچه‌های فروش محصولات تولیدی ویژه بانوان در اردبیل راه‌اندازی می‌شود.
وی بیان کرد: توانمندسازی اشتغال بانوان نیازمند تاسیس و تقویت فعالیت‌های در حال انجام است که مربوط به بانوان بوده و در تلاش هستیم از ظرفیت بانوان در توسعه اقتصادی و اشتغال استان استفاده کرده و به منویات مقام معظم رهبری در ارتباط با تحقق برنامه‌های اقتصاد مقاومتی جامه عمل بپوشانیم.
مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: غفلت از ظرفیت بانوان عواقب جبران‌ناپذیری را به دنبال خواهد داشت که به همین منظور ظرفیت‌های قانونی مناسبی با هدف حمایت بانوان در نظر گرفته شده و اجرای این طرح‌ها در رونق اقتصاد و اشتغال بانوان می‌تواند مثمرثمر باشد.
رحیمی بیان کرد: با هدف بهره‌گیری از این ظرفیت‌ها و توسعه اشتغال‌زایی بانوان نیازمند تشکیل شرکت‌های توسعه عمران بانوان هستیم تا در طرح‌های دولتی نیز موق باشیم و با اجرای طرح‌های ویژه بانوان در استان برای این قشر توانمند جامعه برنامه‌ریزی‌های مدونی پایه‌ریزی کنیم.
وی تصریح کرد: ارائه تسهیلات به بانوان در تولید محصولات مشاغل خانگی یک طرح بسیار موفق بوده و توانسته خروجی‌های مورد انتظار را به دست آورد که به همین دلیل حمایت از این طرح‌ها همچنان تداوم می‌یابد تا بتوانیم با فراگیرسازی و معرفی مزایا و تسهیلات مربوطه مشاغل مربوط به تولید بانوان را در استان به سطح قابل قبول برسانیم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253