آخرین خبر/ مدیر امور گردشگری و زیارتی شیراز گفت: مذاکراتی برای تقویت برنامه‌های گردشگری انجام شده که از جمله آنها پیگیری برای به کارگیری اتوبوس‌های ۲ طبقه گردشگری است.
علی نیری اظهار داشت: استان‌های فارس، یزد و اصفهان در قالب مثلث طلایی گردشگری معرفی شدند.
وی با بیان اینکه حوزه گردشگری شیراز بیش از هزار بروشور، کتابچه و نقشه گردشگری توزیع کرده است، گفت: تلاش شد که از فرصت نمایشگاه برای معرفی گردشگری مذهبی، گردشگری ادبی و معرفی نقاط کمتر شناخته شده شیراز همچنین پروژه‌های سرمایه‌گذاری گردشگری استفاده شود.
مدیر امور گردشگری و زیارتی شیراز با اشاره به اینکه مذاکراتی برای تقویت گردشگری شیراز انجام شد، افزود: این مذاکرات در حوزه‌های مختلف بود که از جمله آنها خرید اتوبوس‌های ۲ طبقه گردشگری بود که تصمیم‌گیری نهایی درباره آن در روزهای آتی انجام می‌شود.
نیری بیان کرد: یکی دیگر از مواردی که بررسی شد، معرفی بیشتر اماکن گردشگری به ویژه گردشگری مذهبی به چینی‌ها بود که بنا شده این امر از طریق شبکه‌های مختلف و با فیلم و عکس انجام شود.
وی با اشاره به برگزاری رویداد ملی راهنمایان گردشگری به میزبانی شیراز عنوان کرد: این رویداد از ابتدای اسفندماه در شیراز با حضور ۵۰۰ نفر از راهنمایان گردشگری آغاز می‌شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913