خبرگزاری صدا و سیما/امروز و فردا دو سامانه بارشی از شمال و جنوب وارد کشور می‌شود.
امیر سرکرده، کارشناس هواشناسی افزود: سامانه بارشی شمالی در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، اردبیل، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی طی امروز و فردا بارش خواهد داشت و بارش در ارتفاعات این استان‌ها معمولا به صورت برف است.
وی ادامه داد: ضمن اینکه کاهش دما نیز رخ می‌دهد و در نوار شمالی کشور تا ده درجه کاهش دما خواهیم داشت.
کارشناس هواشناسی گفت: سامانه جنوبی برای بیشتر جنوب شرق کشور و استان‌هایی مانند سیستان و بلوچستان، کرمان و شمال استان هرمزگان، باعث بارش باران به همراه رگبار و رعد و برق و در ساعاتی وزش باد شدید خواهد شد.
سرکرده افزود: امروز وزش باد شدید را در استان‌هایی مانند قم، تهران، البرز، قزوین و شمال سمنان نیز خواهیم داشت ضمن اینکه برای استان‌های خوزستان و بوشهر نیز پیش بینی شده است وزش باد امروز نسبتا شدید باشد.
وی گفت: برای آب‌های جنوبی خلیج فارس، عمان و تنگه هرمز پیش بینی شده است که با توجه به وزش باد شدید ارتفاع موج تا دو متر نیز برسد و در آب‌های شمالی یعنی دریای خزر نیز همین شرایط را خواهیم داشت.
کارشناس هواشناسی گفت: امروز آسمان تهران نیمه ابری است و پیش بینی شده است دمای تهران در گرم‌ترین ساعات به هشت درجه بالای صفر برسد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22